Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Apr 18, 2024 5:39

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 117 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 612 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 02, 2010 22:04 
Še vedno imajo težave.Delovali so vsi v paketu,sedaj pa spet črnina na nekaterih kanalih,me zanima,kako dolgo bo ta zmešnjava še trajala!
Do zamenjave satelita??! :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 03, 2010 7:13 
Dobili smo poziciji 18 in 26 . Me pa zanima kaj bo zastojn za tiste ki imamo HBO in Cinemax. Boljše manjši račun kot pa Pink in njihove grabljice kot podnapisi.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 03, 2010 19:33 
Citiram:
Haj,Zaspanka!
Tudi pri meni je bilo podobno.
Pa sem poskusil takole : odstranil sem kartico (kljub temu,da distributer tega ne priporoča,kaj pa sploh?) in jo ponovno vstavil,pojavilo se je še nekaj programov.Nastavil sem signal na 1.(Dvojka je še vedno brez signala).Ponovno sem resetiral sprejemnik in od tedaj imam vse razen 18,26,51 in 53!Imam paket Max 2!
Upam,da ti bo uspelo :lol:
LP
Ni uspelo :cry: , vseeno hvala.

Men se bo zmesal, imam ze polno glavo "nepotrebnih" informacij od stalnega gledanja historiya :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 14:05 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Citiram:
Pri meni ne dela nic razen, History,Explorer, NG, Animal Planet, ScF obcasno, Hallmark obcasno, vse ostalo je "0" popolnoma brez signala (seveda vse to od srede zvecer)

Tudi ponoven izbor signala, ter ponovno nalaganje programov ne pomaga :roll:
Kolk pa ti kaže signala na Total tv1? Sem imel podoben primer, pa je bila kriva samo preslabo naštelana antena.

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 16:25 
Citiram:
Kolk pa ti kaže signala na Total tv1? Sem imel podoben primer, pa je bila kriva samo preslabo naštelana antena.
Od te "nesrecne" srede naprej zelo varira, vcasih je 7 vcasih pa 4. Pa tudi ko je sedem (obicajno popoldne) ni signala za nic drugega kot za ze omenjene programe.

Pred tem sem imela signal tudi ze samo 3 pa so bili vidni vsi programi.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 16:54 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Citiram:
Citiram:
Kolk pa ti kaže signala na Total tv1? Sem imel podoben primer, pa je bila kriva samo preslabo naštelana antena.
Od te "nesrecne" srede naprej zelo varira, vcasih je 7 vcasih pa 4. Pa tudi ko je sedem (obicajno popoldne) ni signala za nic drugega kot za ze omenjene programe.

Pred tem sem imela signal tudi ze samo 3 pa so bili vidni vsi programi.
Pol je pa sigurno zaradi signala to. Tudi po teh spremembah na satelitu se da anteno tako naštelat, da kaže na Total tv 1 konstantno 10% oz. -7, in pol morajo delati skor vsi programi.
Kar poklicat monterja, ki ti je zmontiral Total!
Upam da nisem bil jaz... :wink:

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka: z
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 17:14 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Ne Mar 14, 2010 22:31, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 17:16 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Sej zato sm pa dal :wink: na koncu... :wink:

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka: z
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 17:21 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Ne Mar 14, 2010 22:31, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 18:42 
Citiram:
Pol je pa sigurno zaradi signala to. Tudi po teh spremembah na satelitu se da anteno tako naštelat, da kaže na Total tv 1 konstantno 10% oz. -7, in pol morajo delati skor vsi programi.
Kar poklicat monterja, ki ti je zmontiral Total!
Upam da nisem bil jaz... :wink:
Mi imamo anteno namontirano še od prej (to je še ati montirov ko smo imeli nek drugi reciver). Ko pa sem jaz kupila reciver od totala sem jo samo predhodno obrnila na W2 in to je bilo to.

Problem je v tem da je antena na strehi in je tezko priti od nje in monterje sploh ne kličem več ker so vsi po telefonu že v štartu nejevolni da bi jo premestili na kakšno bolj dostopno mesto (pa še bajta je precej visoka).
To je to, zdaj pa imam kar imam - plačujem temo. :lol:


Sicer je pa placilno sredstvo pri meni vedno €, kafa i dve ljute pridejo pa bolj kot pogostitev. :wink:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 117 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 612 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited