Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 18:13

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 117 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 712 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: z
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 18:57 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Ne Mar 14, 2010 22:22, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: z
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 19:08 
Citiram:
Ma sej to je čist simpl.

Verjetno ne boš plezala po strehi in vrtala lukenj, valjda imaš koga, da bo to storil namesto tebe.

Za ostalo boš pa tle dobila morje nasvetov ... imam občutek, da imaš levo in desno roko, ... pravzaprav voljo.
Mislim da ati sploh ni sel na streho ampak je od spodaj montiral (odmikal cegle :lol: ).
Roke ima pa res obe, pa tud zebelj znam zabit :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 19:08 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Ja, vsekakor bo treba do antene in jo malo bolje naštelat, pa čeprav na streho...
Zgleda da je signala iz teh upokojenih satelitov na 16 vzhodno manj, kot ga je blo prej, ko sta bla sam dva satelita (zdaj so menda kar štirje na tej poziciji...)

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka: z
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 19:34 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Ne Mar 14, 2010 22:21, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: z
OdgovorObjavljeno: Če Feb 04, 2010 19:47 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Citiram:
Samo se ne bo naredilo. Se bo treba odločit.

Zdi se mi, da bi se javil kakšen kavalir iz ( bolj ali manj ) tvoje soseščine, če bi le nakazala v katerem delu SLO živiš.

Ane fantej ... tistih par šraufou, pa leptopa , da mau zašminkiraš na streh.

To boj sosede zjale. :wink:
Seveda, ni problema!

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: z
OdgovorObjavljeno: So Feb 06, 2010 18:35 
Citiram:
Samo se ne bo naredilo. Se bo treba odločit.

Zdi se mi, da bi se javil kakšen kavalir iz ( bolj ali manj ) tvoje soseščine, če bi le nakazala v katerem delu SLO živiš.

Ane fantej ... tistih par šraufou, pa leptopa , da mau zašminkiraš na streh.

To boj sosede zjale. :wink:
Z Gorenjske. Zdaj pa če se bo kak junak našel bo več podrobnosti dobil na pm. :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 08, 2010 20:01 
Zdaj bom pa res ponorela! :pomagajte:
Danes preko dneva je bil cel dan signal jakosti -7 (maksimalno), pa se vedno ni bilo vseh programov.
Sedaj zvecer je padel na -4 in se vedno so vidni samo ze omenjeni programi. TI. "strokavnjaki" pa pravijo da bo potrebna večja antena, ker s pozicioniranjem moje antene ocitno ni nic narobe!

S totalovo pomocjo si pa tako ali tako ne morem pomagati, ker itak bluzijo da antena ni pravilno pozicionirana. Res je da jo ni nastavljal strokovnajk, toda naj mi neki pravi strokovnjak razlozi kako je mozno da ob maksimaleni moci signala kanali se vedno niso vidni?!


Ocitno bodo vidni ko bom nekomu zato dala 350€!
:roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 08, 2010 20:50 
Se še zmerom splača naročit total tv ali je res bl malo dobrih tv programov ostalo?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 08, 2010 21:57 
Odsoten

Pridružen: To Feb 03, 2004 9:22
Prispevkov: 392
Citiram:
"strokavnjaki" pa pravijo da bo potrebna večja antena, ker s pozicioniranjem moje antene ocitno ni nic narobe!
Eno triax 88cm anteno (35€) in vse špila v nulo, sem jih zamenjal kakih 10kom v mojem kraju, se še nobeden ni pritožu....

lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 09, 2010 7:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Citiram:
Se še zmerom splača naročit total tv ali je res bl malo dobrih tv programov ostalo?
Kateri program ti pa manjka?


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 117 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 712 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited