Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Jun 16, 2024 4:48

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 09, 2005 9:00 
ja pa saj je normalno, da nisem spraševal čemu kakšna stvar služi in kako to ali ono dela. Vprašal sem samo kakšna je trenutna situacija okoli tega ali se splača nakup sedaj ali malo počakat... Nič specifičnega. Po tem ko sem odposlal maile sem šele "pogruntal" kaj pomeni, da bo sky oddajal v se*a2 do poletja in verjetno sem pričakoval kaj takšega v odgovoru. Konec koncev me je zanimalo tudi, če ponujajo obročna odplačila, itd...
Citiram:
Med brati... tukaj boš težko dobil kakega, ki je kupil Sky kartico.
Hvala!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 09, 2005 9:32 
@pichy- lepo da si umiril vode!!!sicer se vedno ne vem za kaksen sky paket se zanimas,ker govoris o anglescini in seki...kolikor jaz vem je v seki edino sky italija. tam pa je takole : gres v sky center (vsaka druga trgovina z tehniko) in podpises enoletno pogodbo opcij je zelo veliko najmanj 22 e mesecno + najemnina sprejemnika ce nimas tvojega..to je 7 e .se pravi da za par discoverijov das 8.000 na mesec ,ce dodas se 3 filmske kanale gres na 32e + najemnina......mislim da sedaj ves zakaj noben zdrav forumas ne placuje....
moras pa bit rezident v italiji ce hoces se abonirat ali pa imet tam kako prijateljico..... :lol: LP!

glede privatnih mailov tu na forumu pa ....jaz sem ze ugotovil da je skoda casa jih pisat....odgovori so zelo zelo redki :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 11, 2005 19:53 
Brez veze razpravljati,ker gre za provokatorja!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 18, 2005 13:58 
Malce pozno, ampak morda vseeno komu pomaga.

Preko Skycards.net sem dva - tri mesece nazaj nabavil Sky+. Zadeva dela krasno, sky+ box je ze upgradean na Sky+ 250 :) in zadeva seka. Mesecno placujem narocnino lepo preko eurocarda, in to je to. Konec zaje*ancije s piraterijo. Okej, kaksen bolj x-rated kanal bi se prisel prav, ampak ni take krize :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 18, 2005 15:08 
In koliko tolarjev te stane in katere programe dobiš za ta denar?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 18, 2005 16:41 
Trenutno Sky World paket (full option), 41gpb/mesec. Bom pa mal downgradeal, pa se nisem preprican, a na Sky Movie World (35gbp) ali Family pack + Sky subscription (29.5gbp). Sporta sploh ne gledam, filmov tudi bolj malo, tako da...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 18, 2005 18:34 
Saj govoriš o BSkyB, ali ne?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 22, 2005 10:55 
Citiram:
Saj govoriš o BSkyB, ali ne?
Seveda.

In preden me se kdo vprasa, cardsharing zal odpade, ker nimam 24/7 interneta na voljo nikjer blizu :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 22, 2005 11:03 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Gprs? Tudi s tem dela.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited