Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Maj 10, 2024 14:02

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 05, 2006 20:45 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
No, velik folka (nas) je pa nekje vmes (med "sat. manjaki" :wink: in tistimi, ki imajo sam "analogni taler" za Astro :roll: ). Sam imam Comag "shit" DVB-FTA sprejemnik (obcasno ga zaflesira in pokaze zelen ekran, pa podvoji par kanalov) in anteno za Astro + Hotbird (dva LNB, vse sam zmontiral) in mi je teh cca. 500 programov cist dost... Pa tud ni tak problem se na kaksn sosednji satelit obrnt... Vse to sem nabavu za 30k, vec pa ne bi dal... pa tud ce dobim 3000 kanalov... Itak sem kaksno leto nazaj mel za dva mesca SkyStar (dokler ni crknla :roll: ) in sem dobil se dodatnih 200 kanalov 8) , tok da sem vidu, kwa se da dobit poleg FTA... Zdej pa v glavnem sam prek zvocnikov poslusam en "rave" sat radio... Za vse ostalo je pa ADSL, je ceneje in gledas kadar hoces... :lol:

BTW: To, da sem si lahko sam zmontiral sat. sistem (pa se komu v zlahti :P ) se pa lahko zahvalim nekdanji reviji Telstar, ki sem jo redno kupoval ze kot najstnik... na gimnaziji nas tega niso ucil :lol:

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 05, 2006 22:10 
Seveda lahko gledaš na stvari tudi tako!Kam pa bi prišli,če bi prav vsi delali
eno in isto!
Itak skoraj noben hobby ni čisto racionalna stvar,bi pa brez bil dolgčas,a ne!?
Vsa poanta je pač v tem,da nas je v SLO relativno malo,ki nam je hobby SAT
tehnika.Komur to ni,zaradi tega seveda še ni butec.
To so samo tisti,ki jih prav ničesar v življenju ne zanima, razen jesti,piti in
sexat(točno tak je moj maček!).Je pa žal kar nekaj tudi takih!


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited