Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 11:11

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Poljaki Nagra 3
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 29, 2008 7:52 
Tudi Poljaki že menjavajo kartice in do začetka junija oz. najpozneje do začetka EURA 2008 prehajajo na Nagravision 3....logično glede na to, da so odkupili eskluzivne pravice za prenos omenjenega prvenstva.... :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 30, 2008 15:01 
šele sedaj počasi vklapljajo nagra 3.....tako da počasi se lahko poslovite od polsata vsi tisti ki ga gledate na "določen" način, jaz z dreamom bom imel še naprej sonce... :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 30, 2008 17:11 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Zakaj pa?

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 31, 2008 7:53 
mislil sem na vse tiste ki pač uporabljate določene kartice in emulacije.....z sharingom se bo še kaj dalo gledat 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 31, 2008 8:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
In zdaj se bo nekdo zapičil, kako to dela pa ga boste spet začeli zavajati z enimi podatki, s katerimi si ne bo nič mogel pomagati, admini bomo spet pisali, da se o tem tu ne smemo pogovarjati in spet bodo eni začeli pametovati, kakšen forum smo ipd. Tolikokrat smo že to dali čez, da točno vem, kaj bo nastalo iz te teme.
A moraš provocirati s tem? Bodi vesel, da to imaš, da ti dela in upaj da ti še nekaj časa bo.
O nelegalnem sprejemanju programov se pogovarjajte drugje, tu ne!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 01, 2008 12:48 
Razen mtv in vh1, poljakov nisem gledal.

Discoveji so imeli poljski audio, tako da....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 02, 2008 17:14 
JA! Kakšen pa je pol ta forum če se o tem ne sme pisat. Halo?! Mene ne bo nikoli več sem. Pa ne bom povedal da sem užaljen ker eni kr neki vejo pa skrivajo pred drugim.

lol


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 10, 2008 16:47 
Citiram:
In zdaj se bo nekdo zapičil, kako to dela pa ga boste spet začeli zavajati z enimi podatki, s katerimi si ne bo nič mogel pomagati, admini bomo spet pisali, da se o tem tu ne smemo pogovarjati in spet bodo eni začeli pametovati, kakšen forum smo ipd. Tolikokrat smo že to dali čez, da točno vem, kaj bo nastalo iz te teme.
A moraš provocirati s tem? Bodi vesel, da to imaš, da ti dela in upaj da ti še nekaj časa bo.
O nelegalnem sprejemanju programov se pogovarjajte drugje, tu ne!
Ne provociram pač pa navajam javno znana dejstva,da se da marsikaj če se le malo poglobiš glede določenih zadev gledat ne da bi kakorkoli komu tle škodoval...pač mi dela in mi bo vedno delalo dokler bom živ, ker se znajdem in če toliko motim se strinjam z izjavo Pingvina da tudi mene ne bo več sem, če se pač niti besedice ne sme pokomentirat oz. novice.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 10, 2008 16:59 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
A mi lahko prosim razložite, zakaj se ne smemo na tem forumu pogovarjat o piratskih stvareh? Namreč v strica googla vtipkaš "nagravision keys" in ti vrže čez dva milijona zadetkov! Zakaj je prepovedano, da bi še en zadetek več na googlu komu kaj izdal :!: :?:

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 10, 2008 17:22 
Forumček ti lahko tudi zaprejo pa kakšne strice pošljejo nadenj.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited