Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 15:48

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Če Dec 10, 2015 21:40 
Odsoten
Site Admin

Pridružen: Po Jan 22, 2007 11:35
Prispevkov: 76
Citiram:
Mislim, da se zelo motiš.
Ne bi bilo ne prvič ne zadnjič.


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Če Dec 10, 2015 22:25 
Odsoten

Pridružen: Sr Jun 28, 2006 11:22
Prispevkov: 1195
Kraj: Notranjska
Dobro razumem vse to okrog avtorskih pravic, samo vseeno, če bi bil jaz tuj državljan in bi hotel gledat pač športni program v svojem jeziku in bi mi zatemnili program, verjetno ne bi biv prav vesel :!: V čem je pol fora imeti take kanale, če jih ne moreš gledati (športni navdušenci..) :?:

_________________
Hisense 43A7500F 4K UHD
Beelink GT1 MINI
A1 optika


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Če Dec 10, 2015 22:57 
Odsoten
Site Admin

Pridružen: Po Jan 22, 2007 11:35
Prispevkov: 76
V nekaterih (bolj razvitih) drzavah lahko gledas v vecih jezikih. Nimajo ekskluzive, ali pa imajo eksluzivo za oddajanje v dolocnem jeziku. Ampak vse to kosta. Slovenija je premajhen trg, da bi npr. nemski kanali placevali tv pravice za to, da bi prenasali f1 v sloveniji v nemskem jeziku. Tega ne morejo strziti.

Sicer pa, jaz sem tu, kjer zivim, tudi tuji drzavljan. Slovenec ki ne zivi v Sloveniji. In poleg sporta imam kar nekaj video prispevkov na MMCju (recimo da je to za izseljence dandanes lazje uporabno kot satelit) blokiranih. Celo nekaj informativnega programa. Verjetno spet kadar uporabljajo kaksen material svetovnih agencij, in imajo pravice samo za slovenijo.

Hecno pa je, da tudi slovenske dogodke (npr 2015 finale kosarkarske telemach lige), ki izven slovenije niso pokriti, zablokirajo. In ne mores gledat. Kljub temi da to nikomur ne gre v zelje.


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 11, 2015 7:18 
Odsoten

Pridružen: Če Maj 24, 2012 23:00
Prispevkov: 2033
Še n-tič povem: industriji športa bi trda predla, če bi se gledavci odločili osredotočiti na lastno tekmovanje, udestvovanje in skrb za najdragocenejše. Svoje lastno telo, brez katerega ni življenja v trenutni resničnosti. Toda za to je potreben meditativen razmislek in (začasni) izklop nekaterih prvinskih nagonov...

Tako bi v hitro propadle pogodbe (nogometašev) po sramotno visokih cenah, ki jih plačujejo (ne)zatemnjenci.

_________________
Pomoč? - 666 - Branko
Prodajam ga zaradi neuporabe in ga ne potrebujem.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited