Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 15:13

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 81 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 79 Naslednja

Ali boste v naslednjih treh mesecih kupili DVB-T MPEG-4 sprejemnik ?
DA 21%  21%  [ 8 ]
NE 61%  61%  [ 23 ]
Mogoèe 18%  18%  [ 7 ]
Skupaj glasov: 38
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 30, 2007 18:30 
Citiram:
1) sprejemniki so, ampak jih ni v Sloveniji, ker so uvozniki čakali na pričetek oddajanja TVSlo v MPEG-4 tehniki (to je že več kot 5 mesecev kar oddajajo)
Jaz sem razumel da DVB-T MPEG-4 sprejemnikov ni še zato ker distributerji čakajo na redno oddajanje RTVSLO DVB-T MUXa zdaj namreč oddajajo testno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 01, 2007 19:55 
Citiram:

3) Sprejemniki (STB) naj bi sedaj stali okrog 100€ (to je najbrž mislil neto ceno uvoznika, na kar gredo še vse marže in dajatve)
in kolko misliš da bo najnižja cena DVB-T MPEG-4 sprejemnikov, ko se bodo pojavili na našem trgu ?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 01, 2007 20:42 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Pojma nimam!
----
Ampak, če bi recimo Mercator kupil en kontejner STB jev in jih prodajal med krompirjem in solato, bi verjetno lahko bila cena 50€ (ali manj)

potem pa se zbudim :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 01, 2007 21:03 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Od Merkatorja bi to težko pričakoval, saj gre za preveč tvegan nakup. Potrebujejo posrednika, ki bo preveril skladnost sistemov, stabilnost delovanja in zanesljivost, ter skrbel za servis.
Žau mislim, da v Sloveniji ni takega junaka, čeprav gre za drobiž napram financam, ki so v igri ob različnih lastniških "grabežih".


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 01, 2007 21:08 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Ja, žal imaš prav!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 01, 2007 21:44 
Citiram:
Pojma nimam!
----
Ampak, če bi recimo Mercator kupil en kontejner STB jev in jih prodajal med krompirjem in solato, bi verjetno lahko bila cena 50€ (ali manj)

potem pa se zbudim :lol:
bolj sem mislil nato koliko nad 100 evri bo stal sprejemnik.
Mislim da je trenutno nerealno pričakovati da bo mogoče dobiti DVB-T MPEG-4 sprejemnik za 50 evrov pa če jih magari uvozijo za 10 kontejnerjev.
Citiram:
Od Merkatorja bi to težko pričakoval, saj gre za preveč tvegan nakup. Potrebujejo posrednika, ki bo preveril skladnost sistemov, stabilnost delovanja in zanesljivost, ter skrbel za servis.
Žau mislim, da v Sloveniji ni takega junaka, čeprav gre za drobiž napram financam, ki so v igri ob različnih lastniških "grabežih".
ja imaš prav, samo po vsej verjetnosti mercator jemlje tako velike količine da bi se splačalo distributerju direktno pri kitajcih naročiti eno serijo DVB-T MPEG-4 sprejemnikov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: nekomu
OdgovorObjavljeno: To Nov 06, 2007 11:12 
Nekoga, ki je napisal sporočilo v tem delu foruma, sem pred nekaj dnevi nekaj poprosil. Do danes me ni niti nekam poslal, kaj šele da bi delil svoje izkušnje z mano. Mar smo res taki egoisti??? :kaj se more: :hvala: :kaj se more:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Nov 06, 2007 11:18 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Jaz nobenega tvojega vprešanja nisem videl.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: nekomu
OdgovorObjavljeno: To Nov 06, 2007 11:36 
Citiram:
Nekoga, ki je napisal sporočilo v tem delu foruma, sem pred nekaj dnevi nekaj poprosil. Do danes me ni niti nekam poslal, kaj šele da bi delil svoje izkušnje z mano. Mar smo res taki egoisti??? :kaj se more: :hvala: :kaj se more:
kaj si ga sploh poprosil ?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Nov 06, 2007 14:01 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 21:18
Prispevkov: 163
Pred 2-3 leti ko sem nabavil tole je bila cena 180€ in od tega je italianska drzava financirala 150€ tako da sem placal le 30€.....
Sprasujem pa zato ker je takrat bil ta drzavni popust samo na interaktivne sprejemnike,tukaj pa se nihce ni omenil kaj sploh je interaktivni dvb-t sprejemnik in kaj ni :oops:

_________________
Dreambox 7000 in Humax 5400


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 81 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 79 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited