Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 15:35

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 66 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 7 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 28, 2008 21:14 
Odsoten

Pridružen: Sr Jul 27, 2005 13:36
Prispevkov: 589
Vendar s tem si negiral tvojo zahtevo, da hočeš sprejemnik brez davka. Davek je potrebno nekje plačat.

Iz prakse pa vem, da jih zelo veliko kupuje brez davka, pri nas pa le tega na prijavljajo. Seveda potem zadeva ne more v stroške, vedar robo si dobil brez davka. Tako se počne preko Metroja.

Pred nekaj časa je bilo tako, da avstrijska davkarija obvešča našo, če si kupil robo dražjo od 2000€. Ne vem, če sedaj to še velja.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 28, 2008 23:09 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Ă

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 29, 2008 0:14 
Odsoten

Pridružen: To Jun 03, 2008 17:29
Prispevkov: 1210
Citiram:
Vendar s tem si negiral tvojo zahtevo, da hočeš sprejemnik brez davka. Davek je potrebno nekje plačat.
Ne, brez davka ga pa res nočem. Samo zato, ker ga bo kupila firma, nočem, da mi DDV zaračunajo v tujini, ker bi ga potem plačal dvakrat. Ali kupim v SLO (po primerljivi ceni) ali v EU, ne da bi mi tudi tam zaračunali DDV. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 30, 2008 14:53 
Odsoten

Pridružen: Ne Okt 03, 2004 14:49
Prispevkov: 827
Ă

_________________
Biti ali ne Biti oz Bajti?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 18, 2009 18:01 
Da končam mojo zgodbo:

Se pravi, Siemensa HD1 Combo, sem že nekaj časa nazaj priklopil in z njim dobil 14 prizemeljskih digitalnih kanalov.
Ker sem si želel imet še satelitske programe, ne da bi imel zmontiran še en satelitski krožnik zraven Totalovega, sem iskal poceni rešitev, da namontiram dodatni NLB zraven obstoječega.
Stvar ni bila tako enostavna, saj sem odkril, da imam na Totalovem krožniku namontiran enojni 3° Monoblock. Pa sem si rekel, da zamenjam tega z takšnim, ki ima izhod za dva televizorja in peljem en kabel na mojega Siemensa ter lovim Hotbird ali pa Astro. Nato sem ugotovil da takšnega NLB-ja na trgu sploh ni ali pa ga jaz nisem nikjer našel. Zato je bila edina rešitev, da grem v nabavo ozkega Alpsa in ga probam namontirat zraven obstoječega Monoblocka.
Malo sem improviziral z nosilcem. To sem elegantno rešil z vezico, s katero sem objel NLB in jo vpel z vijakom čez dve luknji, ki ga ima nosilec Monoblocka. Alpsa sem stisnil kar na desno stran Monoblocka in upal da bom lovil Astro. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 18, 2009 18:58 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Direktno na forum je ne moreš dati. Naložiti jo moraš na nek strežnik in jo potem polinkati.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 18, 2009 19:43 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 18, 2009 19:47 
Super, samo malo so velike se mi zdi!


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 66 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 7 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited