Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 12:21

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 143 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 17 8 9 10 1115 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2010 10:38 
SAS pravi takole:

Pozdravljeni,

Si-Digi DT 12 snema TV programe v datoteko s končnico DVR.
Končnico DVR lahko predvajate na Windows Vista ali Windows 7, ki imajo že vgrajen multimedijski center.
Windows Media Center avtomatsko predvaja DVR končnice.
Drugače pa lahko poiščete kakšen pretvornik iz DVR v AVI ali obratno na internetu.
Trenutno se nahajam v tujini, vrnem se v ponedeljek 12.07., če boste želeli, vam bom poiskal kakšen »free« pretvornik za pretvorbo.

Lep pozdrav

Nejc Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2010 13:05 
Sem poskusil tisti tvoj file z MCE ampak ga žal ni predvajal (čeprav je .dvr res registiran za MCE).

LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2010 13:21 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Sem dobil enak odgovor. :mrgreen: Ampak Windows Media Center tega fajla ne predvaja. :? Bo treba res probat s kakšnim dvr konverterjem...

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2010 20:07 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Sem probal odpret fajl z free programom any-video-converter.com, vendar brez uspeha. :? Ma se mi ne da več drk... s tem, starši itak ne bodo snemal programa in gledal na kompu. Je pa škoda, ker ni kompatibilno s PC-jem.

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2010 20:45 
Vpr. 1
Kako pa ta Si-Digi DT 12 prebavi trenutni test MUXa B.
Vpr. 2
Mogoče kdo ve kje bi se dobilo firmwere za omenjeni sprejemnik.


RP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2010 21:00 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Sej zato pa nestrpno čakam da zalaufa k64 na Trdinovem vrhu (menda jutri do 12h), da stestiram sprejm muxa B s to škatlo. Za moj Samsung LCD pa ne dvomim, da ga bo uspešno "prebavu". :mrgreen:

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2010 21:22 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
[quote="digitalyyy"]SAS pravi takole:

Pozdravljeni,

Si-Digi DT 12 snema TV programe v datoteko s končnico DVR.
Končnico DVR lahko predvajate na Windows Vista ali Windows 7, ki imajo že vgrajen multimedijski center.
Windows Media Center avtomatsko predvaja DVR končnice.
Drugače pa lahko poiščete kakšen pretvornik iz DVR v AVI ali obratno na internetu.
Trenutno se nahajam v tujini, vrnem se v ponedeljek 12.07., če boste želeli, vam bom poiskal kakšen »free« pretvornik za pretvorbo.

Lep pozdrav

Nejc Ă

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2010 21:36 
Citiram:
Sej zato pa nestrpno čakam da zalaufa k64 na Trdinovem vrhu (menda jutri do 12h), da stestiram sprejm muxa B s to škatlo. Za moj Samsung LCD pa ne dvomim, da ga bo uspešno "prebavu". :mrgreen:
:?:
A te lahko prosim, če pogledaš pri tvojem Si-Digi DT 12 v Meniju na strani Tools pod Information in mi poveš če se ujemajo podatki z mojimi:
:idea:
mainecode M3381R
softwerw version TDV09310-1-0-1-0

Zahvaljujem se ti za čimprejšnjo informacijo.
Pa prosim te da tudi sporočiš kako se obnaša pri sprejemu Muxa B.

RP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 14:09 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Citiram:
:arrow: Windows Media Player 9 (WinXP SP3), z naloženimi ustreznimi kodeki (FFDShow MPEG-4 Video Decoder in AC3Filter), predvaja .dvr datoteko.
Kljub naloženim kodekom mi na Visti ne predvaja tega!

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 14:15 
Meni v sedmici niti, pa imam vse možno (od splitterjev do kodekov do nevemčesa).

Ampak verjetno je problem bolj v containerju, in ne v kodiranju... ker konec koncev snemalnik verjetno shranjuje isti NAL stream, kot ga dobi (le zakaj bi prekodiral!?), le ovojnico spremeni v "nekaj ala dvr".


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 143 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 17 8 9 10 1115 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited