Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 17:57

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 93 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 14 5 6 7 810 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 13, 2010 9:33 
Najboljša, ne pa najcenejša varianta je nabava dobrega univerzalnega daljinca. Sprejemnik postane mnogo bolj odziven. Meni tudi z 10m razdalje dela BP. Npr osnovni Harmony 300i za 4 naprave stane cca 35 €.

link:
http://www.eventus.si/c/32_Univerzalni-daljinci#


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 04, 2010 7:34 
Zdravo, pred kratkim sem kupil Abeo AB-T1110,

želel naložiti zadnji firmwire s spletne strani, pa mi ga na usb ključku ne prikaže... prikaže mi čisto vse kar mam na ključku, a *.AP fajla pa ne??

Kaj moram spremeniti nastavitve?

Sem drugače že formatiral USB v sami napravi, pa je isto...


Poleg tega bi vprašal še... je že komu uspelo te podnapise "dvignit"?, če imaš malo slabšo televizijo, pa maš razmerje 4:3, da bolje vidiš :) so podnapisi odrezani :(.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 04, 2010 8:26 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Datoteka .AP se mora nahajat v korenskem (root) imeniku na USB ključu - formatiran v FAT32 datotečnem sistemu, pod Multimedija/Glasba poženeš posodobitev MTC_MSD7828_DH2836.AP, počakaš 3 minute da se konča in to je to.

Podnapisi pri nastavitvi velike pisave, so v spodnji vrstici malo odrezani, koliko je odvisno od tipa zaslona - pri LCD manj oz. CRT pa več, kar je odvisno tudi od tega koliko sam televizor raztegne (overscan) sliko. Zaenkrat še čakamo, če bo Abeo objavil še kak nov firmver, ki bo to popravil.

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 04, 2010 13:17 
Imam Abeota T1110 z novejšim firmwareom in sem opazil probleme, ki se pojavijo po predvajanju PVR posnetkov.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 05, 2010 12:19 
Opazil sem tudi, da je slika nekoliko odrezana (kot da bi bilo nekoliko zooma, ne vidi se vsega). Pri straneh gotovo, mogoče pa tudi zgoraj in spodaj. In to pri gledanju iz USBja in pri TV programih. Spreminjanje razmerja ne pomaga, gledam pa na 4:3 TV preko scarta.


EDIT: zamenjal scart kabel in vhod in je boljše (no, vsaj na desni strani, kolikor lahko na hitro vidim)

EDIT 2: ne, kabel je bil samo narobe (ne do konca) noter, problem je še vedno tu

EDIT 3: mogoče je pa kriva sama televizija, z DVD predvajalnikom je podoben problem


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 06, 2010 21:38 
Jaz imam pa problem s tem softverjem, da mi vsakih par dni razmeče programe po svoje, kot da bi vmes kdo pognal auto iskanje.
Sem zaslišal vse doma, pa nihče ne prizna... :D

Se to še komu dogaja?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 07, 2010 5:27 
Citiram:
Jaz imam pa problem s tem softverjem, da mi vsakih par dni razmeče programe po svoje, kot da bi vmes kdo pognal auto iskanje.
Sem zaslišal vse doma, pa nihče ne prizna... :D

Se to še komu dogaja?
U meniju LCN podesi OFF


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 07, 2010 11:10 
Enak problem. Men jih razmeče enkrat tedensko in to kar med gledanjem tv-ja. Dam na kanal A pa kr naenkrat tam HRT1. Jaoo :shock:
LCN mam že skoz na off pa vseeno...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 08, 2010 11:55 
Tudi jaz imam LCN vedno na OFF, tako da to ni razlog.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 14, 2010 23:25 
Citiram:
Enak problem. Men jih razmeče enkrat tedensko in to kar med gledanjem tv-ja. Dam na kanal A pa kr naenkrat tam HRT1. Jaoo :shock:
LCN mam že skoz na off pa vseeno...
Citiram:
Tudi jaz imam LCN vedno na OFF, tako da to ni razlog.
Kaj to morda govorite za Xorota HRT 7510 , starejša gospa me je prosila da ji uredim DVB-T in zdaj z tem sprejemnikom imam samo sra**e.
Jaz ji uredim kanale, tako da dela kot mora, grem proč in čez dva dni vsi kanali pomešani.
Gospa krivi moža :lol: , ker se je to zgodilo že 2x sem takoj posumil na bug.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 93 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 14 5 6 7 810 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited