Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 9:43

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 79 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 14 5 6 7 8
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 03, 2011 13:59 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 17:16
Prispevkov: 78
Posedujem slednji sprejemnik EDISION Argus mini 2in1 COMBO, toda po uparjenju TOTAL-ovih karticah sem ga bil prisiljen zamenjati z TOTAL sprejemnikom. Zato sem slednjega prenesel k mami in pri povezavi DVB-S in DVB-T mi daljinec na sprejemniku ni reagiral, ravno tako ne ročne komande. Povezal sem ji spet ločeno DVB-T in DVB-S sprejemnika in spet deluje normalno z daljinci. ARGUSA sem spet priklopil doma preko HDMI in deluje normalno z daljincem. Pomislil sem da je s scartom kaj narobe, ker mama nima HDMI priključka sem še enkrat povezal sprejemnik s trožilnim kablom in glej ga zlomka spet sprejemnik ne sprejema ukazov z daljinca in ravno tako ne ročnih ukazov na sprejemniku. Pojavi se kanal s sliko in zvokom, toda upravljati ga ne morem. Argus deluje normalno, slika je lepa toda ne morem ga upravljati s komando.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 23, 2011 15:41 
Odsoten

Pridružen: Če Mar 25, 2010 18:34
Prispevkov: 276
Imam eno vprašanje,ne spomnim se več kakšen SW moraš
imeti gor,naprimer da hočeš urejati kanalno listo pa ti na
desni strani kaže malo okenco,da vidiš sliko programa.
Da bi si rad uredil listo na samem sprejemniku.

lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 15, 2012 14:42 
A mi lahko kdo priporoča zastonj in dober program za PC za urejanje liste kanalov in da to potem prenesem na argusa? Hvala.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 15, 2012 18:21 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Morda tule kaj najdeš:
http://www.boards.ie/vbulletin/showthre ... p=72751827


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 19, 2012 7:56 
Ali vam Argus miniplus highspeed 2in1 (ali podobno) deluje na računalniškem LCD monitorju preko DVI? Meni se na monitorju izpiše Input Not Supported imam pa LCD monitor Acer V243H. Hvala!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 19, 2012 11:02 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Je resolucija primerna?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 19, 2012 11:33 
monitor podpira standardne resolucije, tudi 1920Ă—1080. na sprejemniku sem preveril vse možne resolucije: 576p, 720p, 1080p (vzporedno imam preko s-video priklopljen projektor, da lahko spreminjam nastavitve. projektor ima tudi DVI, kjer pa preko HDMI deluje).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 11, 2012 22:12 
a mogoče kdo ve, kako izbrišem eno listo iz prilubljenih? v navodilih tega ne najdem. hvala za odgovor.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 27, 2012 11:49 
ali je možno s sprejemnikom Argus miniplus highspeed 2 in 1 spejemati kabelsko televizijo? Za kaj se uporablja vhod RF IN in kako se nastavijo kanali za kabelsko televizijo (tam kot je za DVB-T)? hvala za odgovore.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 79 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 14 5 6 7 8

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited