Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 1:40

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Po Jan 10, 2011 9:21 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Slika Slika
Znanec ima ta sprejemnik in govori o težavah s signalom, sprejemnik izpiše da ni signala, potem ali preklopi kanal ali sprejemnik premakne in dela. Signala ima vsaj na naših dveh muksih kot listja in trave.
Drug problem je, da mu zmeša programe, nastavil sem mu jih kot je želel, nato ap neki dan spet najprej ORF ipd, naslednji dan pa spet kot sem mu jih nastavil. V meniju ne moreš izklopiti sortiranje, sicer pa ne vem kaj postavka v meniju sploh pomeni, da sortira, ko izbereš določeno opcijo, ko pride nov program ali stari izgine - kar bi se ob slabem kontaktu na anteni lahko zgodilo. Samo zakaj je potem povrnil ročne nastavitve - seveda če jih sploh je, saj je (kolikor se spomnim) eno od sortiranj povzročuilo, da so bili naši programi na prvem mestu
Zamenjala sva z mojim Denverjem in sledji mu dela brezhibno, meni pa njegov Strong tudi, v anteno sem dal 20db atenuator in vse še vedno dela.
FW ima še vedno original - je kdo že kaj menjaval in je kaka razlika.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Po Jan 10, 2011 11:04 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Citiram:
... Drug problem je, da mu zmeša programe, nastavil sem mu jih kot je želel, nato pa neki dan spet najprej ORF ipd, naslednji dan pa spet kot sem mu jih nastavil. V meniju ne moreš izklopiti sortiranje, sicer pa ne vem kaj postavka v meniju sploh pomeni, da sortira, ko izbereš določeno opcijo, ko pride nov program ali stari izgine ...
Tisti, ki vam gre na živce samodejno posodabljanje kanalov, na Strong SRT 8110, si z uradne strani naložite zadnjo posodobitev (V 01215p1), kjer je ta funkcija (automatic channel update) izklopljena.


"SRT 8110 Release Notes for Software Version:
268074.01215.1 from 15.12.2010

Improvements:

- in terms of LCN support for Italy
- the complete Multimedia menu is improved with higher resolution graphics
- Polish OSD
- automatic channel update was deactivated again until an improvement is available"


TELSTAR forum: Strong SRT 8110 - alternativni softver

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited