Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Apr 16, 2024 21:11

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 49 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 29, 2008 19:48 
S Pohorja ju oddajajo že danes. Ime providerja je PRO PLUS, imata pa tudi teletext.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 29, 2008 19:55 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Mene prav nič ne zanima, kaj bo leta 2011, ker sem prepričan, da bo vse, kot mora biti. Pomembno je, kaj bo v ponedeljek. Me pa zelo zanima, o čem bodo zdaj v zvezi s to tematiko natolcevali največji dvomljivci in pametnjakoviči tega foruma. Z malo domišljije si bodo že kaj izmislili.
Lahko natolcujem kdaj bo TV PIKA začela oddajat v DVB-T, nenazadnje je tudi ta program član ProPlusa. :D

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 29, 2008 19:57 
Tudi z ostalih oddajnikov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 29, 2008 22:58 
kaj tudi že v Ljubljani? :shock:


Zadnjič spremenil fulgur, dne So Avg 30, 2008 0:51, skupaj popravljeno 2 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 29, 2008 23:17 
Odsoten

Pridružen: Sr Jul 27, 2005 13:36
Prispevkov: 589
Edino široki format jih še malo daje. V analognem pošljejo signal za preklop,v DVB-T pa ga ne. Pri nekaterih filmih imajo problem, ker so podnapisi prenizko in je signal za preklop moteč. Bomo videli, če jim bo uspelo skup spravit pravi WIDE format.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 30, 2008 0:51 
Citiram:
kaj tudi že v Ljubljani? :shock:
sem kar sam preveril... s Krvavca ga dobr vleče... kvaliteta zadovoljiva.... v rangu TV3 :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 30, 2008 8:25 
Lahko začneš, samo to bo slabo pomagalo. Vse ob svojem času.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 30, 2008 8:40 
Odsoten

Pridružen: To Jun 01, 2004 15:06
Prispevkov: 258
Z Trstelja dela tudi Proplus. :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 30, 2008 12:00 
Odsoten

Pridružen: To Jun 03, 2008 17:29
Prispevkov: 1210
Citiram:
Edino široki format jih še malo daje. V analognem pošljejo signal za preklop,v DVB-T pa ga ne. Pri nekaterih filmih imajo problem, ker so podnapisi prenizko in je signal za preklop moteč. Bomo videli, če jim bo uspelo skup spravit pravi WIDE format.
To so še oddaje v formatu letterbox, ki se ga v DVB-T sicer da signalizirati, ampak večina naprav tega ne podpira. Od septembra naprej je menda predvideno postopno uvajanje pravega 16:9 pri POP-u in Kanalu A v DVB-T in IPTV pri oddajah, ki bodo na novo producirane. Pri takih oddajah naj bi delal avtomatski preklop v analognem in digitalnem signalu. Še kar nekaj časa pa se bodo v programu pojavljale oddaje, ki so bile producirane prej v letterbox.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 30, 2008 14:36 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Citiram:
Z Trstelja dela tudi Proplus. :lol:
S Trdinovega vrha tudi. No, končno! Torej, kaj sem pridobil v primerjavi z analogno TV? TV3, SLO3 in brezhibno sliko POP TV (analogna s Krvavca je v zadnjem letu zelo slaba - mogoče se mi je antena premaknila z idealnega mesta - pa že prej je bila snežena, ampak je bilo gledljivo). Po vseh zemljevidih pokritosti muxa A sem sicer v luknji, kjer naj ne bi bilo signala.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 49 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited