Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 23:03

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 43 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Servus TV
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 13:54 
V avstrijskem mux-uB se je pojavila Servus TV. Oddajati baje začno 14. septembra. Zaenkrat samo ime brez signala oziroma loga.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 14:01 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Verjetno gre za ta program: http://servustv.com

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 14:04 
Gre za isti program, katerega ime je že dolgo prisotno na Astri1.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 15:36 
Citiram:
Gre za isti program, katerega ime je že dolgo prisotno na Astri1.
Ne gre za isti program ampak za nov program ki ga bodo na satelitu oddajali tudi v HD.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 17:18 
Od kje pa ti ta podatek?? Daj utemelji malo. Da ne boš samo pametoval. Ko bodo pričeli s programom, bomo videli. In jaz se ti bom tu opravičil za tole, če imaš prav.

Zagotovo imaš prav, da gre za nov program. To pa skoraj vsi, ki spremljamo SAT TV, menda že vemo, saj je ime programa na Astri1 že kar nekaj časa prisotno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 17:36 
preberi si to pa potem pametuj:
http://derstandard.at/fs/1250003587229/ ... mel-1-Oper


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 18:49 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Po dolgem času sem danes preskeniral Astro (free progami), pa mi "kišta" ni najdla programa (vsaj ime ali testno sliko) s tem imenom?! :oops: Sem prečekiral tudi že sharanjene, če je kašn mrknu, pa da ja na njegovi poziciji Servus Tv, nič...

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 19:19 
Citiram:
Po dolgem času sem danes preskeniral Astro (free progami), pa mi "kišta" ni najdla programa (vsaj ime ali testno sliko) s tem imenom?! :oops: Sem prečekiral tudi že sharanjene, če je kašn mrknu, pa da ja na njegovi poziciji Servus Tv, nič...
Preveri na 11303 H DVB-S2 (8PSK) - 22000 2/3. Meni najde ime kanala SERVUS TV HD in EPG, ki za naslednjih nekaj dni pravi "Ab herbst". Sicer pa popolna tema.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 19:26 
Citiram:
Po dolgem času sem danes preskeniral Astro (free progami), pa mi "kišta" ni najdla programa (vsaj ime ali testno sliko) s tem imenom?! :oops: Sem prečekiral tudi že sharanjene, če je kašn mrknu, pa da ja na njegovi poziciji Servus Tv, nič...
V SD na satelitu bo Servus TV deloval na mestu zdajšnjega TV programa Salzburg TV, ki ga najdeš pod imenom S-TV na 19,2E


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 20:22 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Tega mi je pa najdlo. :mrgreen: Sem sicer sumu mal, da bi ta S-TV bil to...

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 43 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: sibila in 61 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited