Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 22:57

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 328 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 129 30 31 32 33 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 03, 2011 21:51 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Skupina odpuščenih s Pink SI napisala odprto pismo: "Bili smo odpuščeni čez noč. Kdaj bomo dobili plače?"

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 03, 2011 22:45 
Mitrović je izkušen medijski kapitalist in ga je slovenski projekt zelo zintrigiral. S Pink SI ima prvo televizijo v EU in razširjeno vrednost blagovne znamke Pink Media Group, ni pa zanemarljiv niti podatek, da je lastnik največje glasbene založbe in največje glasbene produkcije na Balkanu i tvornice žvakače gume in polnilnice najbolje izvorske vode.
Pink SI v Slovenijo ni prišel zato, ker Jure Zorčič ali Jurij Schollmayer nista imela kaj početi.
Kaj vsebuje program? Predstavnik PINK SI navaja:
Vsi mislijo, da imamo poleg lastne produkcije samo Rebeko Dremelj. Tu imamo še KursaĂ°ije in ne samo mnoštvo jugoslovanskih formatov ki porihajajo izpod Kalamegdana, ampak gre tudi o za ameriške in drugie tuje filmske hite, serije in šove ter kvize in nagradne igre. Mi nismo turbofolk televizija čeprav se stem največ ukvarjamo. Kot nekakšen drugi kanal vzporedno očem skrito tečei tudi Pink Music, na katerem predstavljamo slovenske izvajalce.

Kot smo pompozno že pred začetkom napovedovali imamo vse paradne oddaje Pinka. Tako predvajamo obljubljeni City magazin, Grand produkcijo in Nedjeljom popodne, ki pa je v lokalni formi, torej z domačimi voditelji in gosti.
Kader, ki je sedaj odšel je prišel iz medijskih hiš, tudi s Pop TV in TV Slovenija, predvsem pa imamo še vedno ogromno mladih. Sicer ni še noben podpisal pogodbe, ker se nam , kot ste lahko tudi sami videli, , zdi zelo korektno, da ljudi, ki bodo zapuščali službe, ne bomo zabetonirali z datumom.
Avdicijo za nove voditelje in sodelavce smo hoteli imeti v nekem lokalu, ampak se je glavni producent iz Beograda Žarko Veličanski odločil, da jo bomo imeli v studiu, ki pa še ni končan. Mitrović je za za projekt v Sloveniji namreč določil svojega najboljšega človeka, ki dela celoten projekt, od tapisona v pisarnah do programske sheme ter stenskih ikon. On je njegova desna roka za Slovenijo.

2 leti bomo še zelo prisesani na mamo, ampak vem, da nas Mitrović ne bo več spraševal, ali smo v redu, pošteni, ali smo lepi ali grdi, ali ga ljubimo ali mrzimo, ampak to, koliko denarja smo zbrali sami, en evro, pol milijona, milijon ... On točno ve, kaj nas še čaka, ker Pink SI v Slovenijo še enkrat ni prišel zato , ker Jure Zurčič ali Jurij Schollmayer ter Rebeka niso imeli kaj početi.
....vir: kao blalblabla izpred kakšnega leta


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 04, 2011 10:10 
Gledanost za januar 2011:
Slika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 04, 2011 14:49 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Tale POP Brio pa je res en madež od ProPlusa. Torej nam je zdaj lahko jasno zakaj ga ni v DVB-T.

Objavljamo dokaze: šef Pinka Mitrović debelo laže Sloveniji in Srbiji
Citiram:
Relevantni podatki agencije za telemetrijo dokazujejo, da je gledanost slovenskega Pinka približno tridesetkrat manjša od številke, ki jo domnevno zastrupljeni Željko Mitrović prodaja srbskim medijem

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 04, 2011 15:41 
če drugega ne, mi je všeč da je pop brio zadnji.... :lol: :lol: :lol: :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 04, 2011 15:47 
Slika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 04, 2011 16:30 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Požareprt ni ravno vir, ki bi ga veljalo citirati .....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 04, 2011 17:04 
Je vsaj objavil podatke za januar :)

Info TV ima verjetno delež pod 2%. pa ima kar dosti reklam.

Me je pa precej razočaral TV3. Po ukinitvi analogne sem mislil da bo ta % večji.

Presenetil me je tudi podatek o hrvaških programih (4%) - že zaradi DVB-T. Leta 2006 je bil ta odstotek kar 8,9%.

Glede Briota: TV Pika je imela 1,8% gledanosti na mesec (od marca do njene ukinitve). So pa Briotove reklame 200 €/30 sekundni oglas. Ob 20ih pa 800 €/30 sekundni oglas. Mislim da pretirano :) Ve kdo koliko reklam ima Pop Brio?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 04, 2011 19:38 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Mene nič ne preseneča, da DVB-T ni nič bistveno prispeval k gledanosti.
Po mojem sploh še ne merijo DVB-T, ali pa je vzorec ekstremno majhen.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 04, 2011 20:06 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Citiram:
Je vsaj objavil podatke za januar :)
In kje jih je dobil? "Objavlja" lahko vsak, tudi jaz si lahko izmislim "podatke", pa mi boš verjel?
Citiram:
Info TV ima verjetno delež pod 2%. pa ima kar dosti reklam.
Praktično samo od podjetij v državni lasti, tudi jaz bi tako ... :roll:

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 328 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 129 30 31 32 33 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 54 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited