Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 18:15

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 24, 2011 11:29 
Tudi pri meni. Kdaj pa naj bi začeli?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 24, 2011 11:36 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Citiram:
Danas mi stigao e-mail od OIV-a kojeg sam poslao prije par dana, pitao sam ih, kad će CMC početi s programom, a oni vele:
Prema najavama, CMC bi trebao početi sa regularnim emitiranjem do kraja 3. Mjeseca. (vir: NoviSF.com)
Torej najkasneje čez en teden. :mrgreen:

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 24, 2011 21:00 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Jaz sem vse skupaj pričakoval drugače. Mislil sem, da se bo v DVB-T pojavil enak CMC kot je bil na satelitu oz. je vsepovsod. S tem, da bodo pač začeli predvajati tudi oglase, ker naj več preko DVB-T ne bi bil to program bez oglasov (sicer imajo neke oglase za nove plošče, ampak poleg tega še oglase za always pa take fore :mrgreen: ).
Na koncu pa čisto nekaj drugega: oddajanje promocijskega spota in čez nekaj dni mrk na satelitu.

Na SiOL-u CMC oddajajo nemoteno, očitno se ne napajajo preko satelita.

Slika

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 28, 2011 14:48 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
CMC je končno začel oddajat program v muxu D. 8)

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 28, 2011 18:51 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 14, 2011 17:49
Prispevkov: 26
je ži bil čas

_________________
slovenske konjice
boštjan


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 28, 2011 19:52 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
CMC se počeo emitirati na nacionalnoj frekvenciji

Dobra vijest za sve ljubitelje domaće glazbe, CMC televizija je, od ovog ponedjeljka počela emitirati program na nacionalnoj frekvenciji. Riječ je o prvoj nacionalnoj glazbenoj televiziji koja će, kako tvrde iz uredništva, 24 sata dovoditi najbolju hrvatsku glazbu u domove gledatelja. Croatian Music Channel počeo je s emitiranjem 1. lipnja 2005. s osnovom idejom promoviranja hrvatskih glazbenika i autora koji djeluju u zemlji ili inozemstvu. Zbog prelaska na nacionalnu frekvenciju angažirani su i ovih se dana angažiraju brojni novi suradnici, a novo će uredništvo gledateljima ponuditi programsku shemu koja bi trebala privući širok krug gledatelja bez obzira na glazbene afinitete. Za sve koji su do sada pratili program CMC-a, vijest je da je uvedeno nekoliko novih emisija. CMC CAFE uživo ugošćuje glazbene zvijezde, svakodnevno se u 19 sati emitiraju GLAZBENE VIJESTI, a nedjeljom navečer kreću portreti hrvatskih glazbenih zvijezda. Osim toga, uvodi se tematski blok ZVIJEZDA VIKENDA, dakle jedan će glazbenik obilježiti program od petka do nedjelje.


vir: http://www.slobodnadalmacija.hr

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 29, 2011 19:53 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Malce bi lahko utišali glasnost, ker so ekstremno glasni napram ostalim programom. Podobno kot reklame na Pink SI. Ne ljubi pa se mi nastavljati auto volume control, ker potem imajo spet vsi programi nek čuden zvok.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 57 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited