Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Jun 16, 2024 7:51

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 92 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 03, 2009 21:28 
Odsoten

Pridružen: Pe Feb 06, 2004 12:02
Prispevkov: 462
Žal tema. Nič od nič. Še toliko ne kot s Slemena, na K42 sprejemnik vsaj nekaj čuti, na K54 pa nič. Ah, adijo sanje. :(

_________________
Orbitron SX-10 3.1 m (87.5E - 61W)
Fracarro Blu920+ (360°)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 03, 2009 23:40 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Moram reči, da sem presenečen. Res sem mislil, da bo tole mala malica za tvojo lokacijo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 04, 2009 8:09 
Sem si mislil, da bo tako...Lejte fantje razmišljajte takole : tele oddajnike, ki sedaj OIV postavlja po Hrvaški so s zelo majhnimi močmi in Sljeme oz. Učka kot glavni oddajniški točki sta mogoče z večjimi močmi, zato je morda nekaj upanja, da te ulovimo te, za ostalo mislim, da lahko pozabimo. Pri meni je isto kot pri SatFaci : na K42 je vsaj nekaj, na 54 pa totalno nič...dokler bodo še analogno oddajali bo še dobro, ob switchu pa nam kaže slabo..

Humaxboy


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 04, 2009 16:59 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Ja, edino upanje so "močnješi" dig. oddajniki po ugasnitvi vseh analognih programov...

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 05, 2009 22:53 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Citiram:
Mislim, da na 53. kanalu ATV Jevnica nič več ne oddaja. Vsaj pri nas ni signala. Smo pa v neposredni bližini oddajnika.
Danes sm preveru pri stari mami v mirenski dolini, ki je dobro dobila ATV Signal (Litija) s pretvornika Gabrovka (isti kanal kot Jevnica), in k53 res ne dela! :shock: Na sajtu imajo še vedno navedeni ti dve oddajniški točki oz k53. A kdo ve, zakaj so nehal oddajat na tej frekvenci?

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Sep 06, 2009 10:01 
Od kje zaboga pa jaz dobim ATV Litija na K53 ? Kateri oddajnik je sedaj to ?

LP humaxboy


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Sep 06, 2009 10:08 
V naših Občinskih novicah so reklamirali svoj program tudi za našo občino. Program je bil zares nikakršen. Sam sem jim napisal, da tistih telopov res ne bi gledali 22 ur na dan, ponavljanja 10 in več let starih občinskih novic pa tudi ne. Glasbe pa je dovolj tudi drugje. Potem so preko dneva oddajnik izključili, pred kakim mesecem pa so se povsem izgubili na tem kanalu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Sep 06, 2009 11:35 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Citiram:
Od kje zaboga pa jaz dobim ATV Litija na K53 ? Kateri oddajnik je sedaj to ?
LP humaxboy
A imaš signal čez cel dan ali samo v večernih urah? Morda oddajajo šele po 20:00?! Jaz sem čekiral v soboto med 18h in 19h, pa je na k53 samo šumelo oz. sem lahko na ekranu opazoval ostanke sevanja "velikega poka"... :lol: Pred mesci je bla slika za oceno 4, z malo šuma. Ă

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Sep 06, 2009 11:52 
Kolikor jaz vem, APEK nima nič s prenehanjem. Denar po moje je, samo vsak krovec se pa tudi ne more ukvarjati s TV.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Sep 07, 2009 8:45 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Citiram:
Žal tema. Nič od nič. Še toliko ne kot s Slemena, na K42 sprejemnik vsaj nekaj čuti, na K54 pa nič. Ah, adijo sanje. :(
Na Mirkovici naj bi bil v bodoče tudi mux na k30, verjetno bo to prvi oz. A mux pol... Ker gre za nižji kanal, in če po izklopu analognih programov povečajo moč, bo za tale kanal precej več šans. "Motečo" Plešivico na k30 (analogna TV3) bodo naši izklopili čez leto-dve, tam bo Slo. mux na k45 v SFN s T. vrhom. Kanal 30 tukaj ni predviden za dig. oddajanje. Avstrijski mux B na istem kanalu pa imaš iz kontra smeri.

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 92 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited