Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 22:39

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 26 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 05, 2010 14:07 
Citiram:
Da ne moreš nanj priključiti anteno z vgrajenim ojačevalnikom - vsaj neposredno ne.
Aha, se pravi da moram priključit naprimer 2845 anteno brez ojačevalnika v sebi...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 05, 2010 15:33 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Citiram:
Citiram:
Da ne moreš nanj priključiti anteno z vgrajenim ojačevalnikom - vsaj neposredno ne.
Aha, se pravi da moram priključit naprimer 2845 anteno brez ojačevalnika v sebi...
Verzija te antene, P-2845 G-SWITCH (.pdf) izvedba z ojačevalnikom s SWITCH sistemom in "F" konektorjem, lahko dela kot pasivna oz. aktivna antena - če je v kablu prisotna napetost (5-24 VDC) in jo lahko priklopimo tudi na zunanji ojačevalec, ki nima prehoda za napetost.

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 05, 2010 16:44 
Citiram:
Citiram:
Da ne moreš nanj priključiti anteno z vgrajenim ojačevalnikom - vsaj neposredno ne.
Aha, se pravi da moram priključit naprimer 2845 anteno brez ojačevalnika v sebi...
Katero anteno (oz. katere) so ti priključil nanj? Na katere vhode? Malce opiši da vidimo v čem je problem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 05, 2010 20:45 
Citiram:
Citiram:
Citiram:
Da ne moreš nanj priključiti anteno z vgrajenim ojačevalnikom - vsaj neposredno ne.
Aha, se pravi da moram priključit naprimer 2845 anteno brez ojačevalnika v sebi...
Katero anteno (oz. katere) so ti priključil nanj? Na katere vhode? Malce opiši da vidimo v čem je problem.
Jaz imam trenutno dve anteni z ojačevalnikom v sebi (P-2845 DTT/G).V tem primeru ojačevalnik anttron ni deloval.Priklopil sem na 1. in 2. UHF vhod.V nekaj dnevih bom dobil dve UHF anteni brez ojačevalnikov v sebi (P-2845 F) za test in bom potem poročal kaj se bo izcinilo?
Kako je pravilno usmeriti anteno proti Dobraču?Horizontalno ali vertikalno?


Zadnjič spremenil bayern, dne Pe Nov 05, 2010 21:20, skupaj popravljeno 2 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 05, 2010 21:15 
Citiram:
Citiram:
Citiram:
Da ne moreš nanj priključiti anteno z vgrajenim ojačevalnikom - vsaj neposredno ne.
Aha, se pravi da moram priključit naprimer 2845 anteno brez ojačevalnika v sebi...
Verzija te antene, P-2845 G-SWITCH (.pdf) izvedba z ojačevalnikom s SWITCH sistemom in "F" konektorjem, lahko dela kot pasivna oz. aktivna antena - če je v kablu prisotna napetost (5-24 VDC) in jo lahko priklopimo tudi na zunanji ojačevalec, ki nima prehoda za napetost.
jaz imam pa ravno napačno anteno....P-2845 DTT/G.....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 05, 2010 23:04 
Citiram:

jaz imam pa ravno napačno anteno....P-2845 DTT/G.....
...to sem ti govoril že dva dni nazaj


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 26 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 50 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited